Plynové kotle

Firma Patherm Vám ponúka komplexné služby v oblasti vykurovania zemným plynom. Od poradenstva, montáže, uvedenia do prevádzky po záručný a pozáručný servis. Sme zmluvný partneri všetkých u nás zakúpených značiek. Na výber máte značky ako Protherm, Vaillant, Junkers, Viessmann, Buderus, alebo Fondital. Radi Vás privítame v našej predajni na Teplickej 4 v Poprade a poradíme pri výbere toho správneho plynového kotla pre Vás. 


Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá predstavujú najmodernejší a najúspornejší spôsob vykurovania. Je to ideálna voľba do nových energeticky úsporných rodinných domov. Tepelné čerpadlo sa postará o vykurovanie, chladenie a teplú vodu. Nami ponúkané čerpadlá patria na trhu k špičke. Radi Vám poradíme v našej predajni. 


Solárny systém

Solár je najlacnejší spôsob ohrevu teplej vody s možnosťou podpory vykurovania. Energia sa získava zo slnka takže teplá voda je takmer zdarma. Pevné palivo

Vykurovanie drevom je u nás stále populárne. Ponúkame Vám rôzne možnosti spôsobu spaľovania. Klasické kotle na drevo, drevosplyňovacie kotle alebo kotle na pelety. Príďte sa poradiť do našej predajne.